1.    
  2.     Довідково-інформаційний сайт міста Києва

Довідково-інформаційний сайт міста Києва

26.10.2017

Довідник міста Києва: міська довідка, аварійні, екстрені, комунальні служби та інші корисні адреси та телефони, режим роботи, пошук на карті державних структур в місті Києві представлені на нашому сайті.

Сайт міста Києва – це довідник, який без праці можна знайти в мережі Інтернет, практично повністю витіснив собою друковані видання, що використовувались раніше для пошуку необхідного людині номера телефону будь-якої організації, будь то приватна фірма, підприємство чи завод.

Факт залишається фактом, старий довідник Києва вже через рік, а то й значно раніше, ставали простий «макулатурою», адже зараз нові телефонні номери з’являються постійно, оскільки щодня в Києві створюються фірми і організації, послуги зв’язку пропонують передові компанії, освоюють сучасні стандарти зв’язку. Зрозуміло, що «вчорашній» номер може завтра вже зовсім не існувати, або належати іншій установі, а людині доведеться витратити немало часу і сил, щоб знайти вірний «телефончик».

У підсумку, з паперовим довідником Києва відбувається приблизно наступна ситуація: людина витрачає гроші на «свіже», тільки вийшло з друку видання, а коли йому, скажімо, через місяць, потрібно дізнатися терміново який-небудь важливий номер, виявляється, що він постійно потрапляє не туди» – телефон вже належить абсолютно «сторонньої» організації. Щоб уникнути подібних прикрощів», просто використовуйте телефонний довідник Києва, і потім ніколи не турбуйтеся про його актуальність. Чому, запитаєте ви, та тому, що такі бази даних (електронні) періодично оновлюються, тобто, в них вносяться оперативні зміни.

Довідник Києва – це багатопрофільний інформаційний ресурс, що дозволяє користувачам бути в курсі останніх місцевих новин, регулярно відстежуючи необхідну інформацію про роботу різних міських організацій і компаній. Розділи в цьому сервісі орієнтовані на звичайного користувача. Розробники подбали про просте поповнення довідкових розділів для бажаючих потрапити в цей довідник, миттєвому переході на карту Києва і гранично зручної навігації по категоріям. Варто зазначити, що використання представленого сервісу не передбачає завантажень великих баз даних, всі шукані відомості вже перед вами – на сайті.

У столиці України – Києві, як і інших містах, найпоширенішими організаціями, куди звертається населення вважається аварійна служба, комунальні служби – ЖКГ, ВРЕЖО; паспортний стіл, БТІ, пенсійні фонди, центри зайнятості та інші. У разі виникнення кримінальних подій можуть знадобитися правоохоронні органи, такі як поліція, МНС, УМВС, ДАІ, прокуратура, суди, СБУ. За допомогою нашого сайту міста Києва Ви можете швидко знайти адреси і телефони вакансій, що вас установ, посилання на офіційні сайти, час роботи організацій, а також розташування на карті та схему проїзду до них.

Також на нашому сайті Ви знайдете розклад та іншу корисну інформацію про рух міського транспорту – маршрутки, автобуси, графік руху пільгових автобусів, трамваї, тролейбуси. Багато жителів в Києві користуються послугами міжміського транспорту, автобусів, маршруток, так і ж/д, а саме електричок, потягів. Найбільш популярні місця – відправлення з міста і прибуття в місто – це центральний пасажирський залізничний вокзал і центральний автовокзал АС (автостанція) Київ.

Використовуйте наш довідник Києва, і забудьте про незручних, громіздких і неактуальних «паперових томах» – це вже вчорашній день!

Написати коментар

ьу